
Газовий пальник інфрачервоного випромінювання "MIR" застосовується для обігріву обладнання та невеликих приміщень (ангари гаражі), або робочого місця, або сушарка у будівельних роботах. Використовується з газовими побутовими пропановими балонами.
Переваги виробу.
- Високий КПД. Інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат за рахунок прямого теплового випромінювання та вторинного випромінювання від нагрітих поверхонь.
- Надійність. Керамічний випромінювач.
- Безпека. Немає відкритого полум'я.
- Мобільність. Зручний у транспортуванні вага приладу не більше 2 кілограми.
- Автономність. Прилад не залежить від джерела електроенергії.
- Безшумність.
- Економія. Невелика витрата газу.
- Пофарбован антикорозійної фарбою.
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Основные | |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Турция |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Напольный, Настенный, Настольный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Тип используемого топлива | пропан/бутан |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 300 ₴








