Побутовий газовий балон об’ємом 50 літрів.
Балон сталевий зварний, застосовується для зберігання, транспортування та використання на устаткуванні, що працює на зрідженому газі.
Газові балони популярні у дачників та мешканців сільської місцевості, де немає централізованої системи газопостачання.
Балон для пропану комплектується вентилем ВБ-2. Балон фарбується емалевою фарбою зеленого кольору та маркується білим написом «ПРОПАН». Продукція сертифікована за стандартами ISO 9001.
Увага! Завжди пам'ятайте про правила техніки безпеки поведінки з газом і газовими приладами. Основне правило, про яке багато хто забувають або не знають - це перепад температур. Мається на увазі перенесення балона з холоду в тепло, оскільки в цьому випадку скраплений газ почне сильно розширюватися, що призведе до незворотних наслідків.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение баллона | Для пропана, Для бутана |
| Объем | 50 л |
| Высота | 980 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Масса пустого баллона | 19 кг |
| Разрушающее давление | 25 бар |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Материал корпуса | Металл |
| Запорное устройство | Вентиль |
| Срок службы | 10 лет |
| Дополнительные характеристики | |
| Редуктор | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴


