Бункер на зернодробілки "Газда".
Від зламання будь-якої техніки ніхто не захищений. На жаль, у процесі використання крупинки можуть виникати різні проблеми.
Тому, якщо бункер зазнав механічних пошкоджень, то не варто сильно розлаштовуватися. Зазвичай заміна його розв'язує цю проблему. А міняти всю зернодробілку немає потреби.
10-літровий бункер із товстостінного пластику якнайкраще підкреслює сучасність підходу до розроблення цього подрібнювача зерна. Замість тонкостінного металу, конструктори обладнали дробильник зерна новим бункером. Пластик невибагливий в обслуговуванні, легко миється, а його міцність у рази перевищує тонкий метал. Оригінальний бункер встановлюється на електричних зернодробілках фірми "Газда".
Наш інтернет-магазин "hozyayushka.com.ua" пропонує комплектуючі від виробника — пряму співпрацю з заводами та фабриками забезпечує покупцям демократичні ціни та гарантію чудової якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Газда |
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Зернові |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Тип | Зернодробарка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 700 ₴







