Лебідка важільна барабанна "Intertool GT-1455".
Лебідка важільна барабанна "Intertool GT-1455" призначена для переміщення вантажів до 900 кг. Має гальмівний механізм і потужний кований гак із підпружиненою запобіжною щіколом. Має компактні розміри, тому зручна для використання в будь-яких просторових положеннях. Відповідає всім прийнятим міжнародним стандартам. Сучасна конструкція лебедки та використовувані матеріали виготовлення дали змогу отримати легкий і водночас надійний і міцний пристрій, який підійде як для професіоналів, так і для новачків.
У характеристику та комплектацію товару виробник може внести незначні зміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тягове зусилля | 900 кг |
| Діаметр троса | 4.5 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 1 320 ₴




