УМИВАЛЬНИК ДАЧНИЙ.
Умивальник дачний незамінний для садиби, дачі, гаража, майстерні та інших місць, де немає центрального водопроводу та каналізації. Ним користуються як повноцінною системою з проточною водою, єдина відмінність треба набирати воду в бачок. Сучасний вигляд і сучасний дизайн дасть змогу умивальниці прекрасно вписатися в будь-який інтер'єр.
Умивальник виготовлений із високоякісної оцинкованої сталі 0,5 мм. Шви рукомийника оброблені силіконом, який забезпечує довговічність виробу та виключає появу іржі. На задній частині є кріпильні вушка. Кріпиться виріб двома цвяхами або саморізами до стіни або дерева. А зручний пластмасовий краник, що входить до комплекту, дасть змогу регулювати потік води для економії. Можна придбати умивальник і з металевим краном.
Об'єм бака 12 літрів.
Наш інтернет-магазин "hozyayushka.com.ua" пропонує великий асортимент дачних умивальників — пряма співпраця з заводами та фабриками забезпечує покупцям демократичні ціни та гарантію чудової якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака для води | 12 л |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал бака | Метал |
| Бак морозостійкий | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 265 мм |
- Ціна: 180 ₴






