
Електричний двигун до зернодробарок.
Від зламання будь-якої техніки ніхто не захищений. На жаль, у процесі використання крупинки можуть виникати різні проблеми.
Тому, якщо електричний двигун дроблення вийшов із ладу, то не варто сильно розлаштовуватися. Зазвичай заміна мотора розв'язує цю проблему. А міняти всю зернодробілку немає потреби.
Колекторні електродвигуни призначені для комплектації на зернодробілках "Хрюша", "Ярмаш", "Бізон", "Грінтеч", "Зубинок". Працюють від однофазної мережі напруги 220 В, частотою 50 Гц.
Особливості електричного двигуна.
Коефіцієнт корисної дії досягає 63%.
Мідна обмотка.
Низьке споживання електроенергії.
Компактність цього двигуна дає змогу встановлювати його в малогабаритні прилади.
Не комплектується вбудованим електричним шнуром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Стебловий корм |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 10000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 350 кг/год |
| Частота | 50 Гц |
| Тип обладнання | Зернодробилка побутова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







