Молотки (бічі) комплект: 20 шт. на електричну зернодробарку "Елікор-1" виготовлення 3 ( зерно + качани кукурудзи). У міру зносу молотки можуть переставлятися в різні положення. Діаметр отвори для кріплення молотків становить 8 мм.
Наш інтернет-магазин "hozyayushka.com.ua" пропонує комплектуючі від виробника — пряму співпрацю з заводами та фабриками забезпечує покупцям демократичні ціни та гарантію чудової якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Висота | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






